TRENUJ JAK PROFESJONALISTA

Racing Simulator to najbardziej zaawansowany, aktywny, imitujący przeciążenia  symulator jazdy w Polsce.  Najnowsza technologia realnego odwzorowania ruchu, pozwala również na symulacje utraty trakcji tylnej osi, czyli nadsterowności a to oznacza, że 
w nowoczesnej formie treningu nie ma lepszych narzędzi treningowych..   

TRENUJ JAK PROFESJONALISTA

  • bezkonkurencyjna jakość odwzorowania ruchu
  • nieograniczone możliwości we współczesnej formie treningu, na każdym poziomie sportowym
  • wsparcie techniczne oraz możliwość analizy przejazdu pozwoli na szybką poprawę wyników
  • popracujemy nad twoją techniką jazdy i wprowadzimy korygujące rozwiązania
  • laserowo skanowane tory
  • autorskie trasy

Jeżeli jesteś zawodnikiem lub amatorem sportów motorowych i chcesz potrenować na wirtualnych torach lub odcinkach rajdowych, to dobrze trafiłeś. Oferujemy treningi personalne których zadaniem i celem jest szybka analiza twoich umiejętności oraz wprowadzenie zmian poprawiających poczucie pewności podczas jazdy.  Gwarantuje to zwiększenie szans na lepszy wynik.  W motorsporcie jest dużo czynników niezależnych od nas, więc  warto by te zależne od nas, były wykonane dobrze i na czas a efektem tego będą dobre wyniki. Racing Simulator nigdy nie był i nie jest zabawką przypominającą konsolę, lecz urządzeniem dającym nieograniczone możliwości we współczesnej formie treningu, na każdym poziomie sportowym.

 

Już dziś możesz skorzystać z indywidualnego szkolenia, podczas którego otrzymasz wsparcie doświadczonych, licencjonowanych kierowców.